به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع سیدان ، وزارت رفاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که حدود ۳۴ هزار نفر از سرپرستان خانوار به دلیل وجود مشکلاتی در حساب بانکی خود نظیر مسدودی حساب، موفق به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشده‌اند؛ علت عدم واریز تا شنبه هفته آتی (۱۳ اردیبهشت ماه) به صورت پیامکی به افراد مذکور اعلام خواهد شد

به گزارش پگاه خبر وزارت رفاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع هموطنان می‌رساند، طبق اعلام بانک مرکزی حدود ۳۴ هزار نفر از سرپرستان خانوار به دلیل وجود مشکلاتی در حساب بانکی خود نظیر مسدودی حساب موفق به دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی نشده‌اند.

بر اساس این اطلاعیه علت عدم واریز تا شنبه هفته آتی (مورخ ۱۳ اردیبهشت ماه) به صورت پیامکی به افراد مذکور اعلام خواهد شد که در صورت امکان رفع مساله حساب بانکی افراد، تسهیلات اختصاص یافته به این خانوارها محفوظ است.

در این اطلاعیه تاکید شد: هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص تسهیلات یک میلیون تومانی صرفا از طریق رسانه‌های جمعی و اطلاعیه‌های رسمی صورت می‌گیرد. ضمن توجه به این موضوع درخواست می‌شود از مراجعه حضوری به سازمان‌ها، وزارتخانه ها و ادارات اجرائی خودداری شود.

پایان/