به گزارش پایگاه خبری تحلیلی طلوع سیدان، سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس در معارفه فرمانده جدید انتظامی مرودشت گفت:نگاه نیروی انتظامی استان به شهرستان مرودشت به دلیل جایگاه این ‌شهر، ویژه و خاص است.

حبیبی شهرستان مرودشت را یک نگین و یک مکان مهم برای تبلیغات جمهوری اسلامی دانست.

وی بیان کرد: این شهرستان به دلیل داشتن آثارباستانی متعدد که از تمامی کشورهای دنیا برای بازدید به این مکان می آیند و همچنین داشتن تفرجگاه های بیشمار تفریحی و گردشگری و قطب اول کشاورزی و وجود کارخانجات متعدد در شاهراه جنوب به شمال کشور قرار دارد و ماموریت فرماندهان نیروی انتظامی در این شهرستان خیلی مهم و نیازمند به افراد داری تجربه فراوان است.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر موقعیت مهم شهرستان مرودشت افزود: سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده سابق شهرستان مرودشت به عنوان یکی از بهترین فرماندهان انتظامی استان به شمار می رود و در بین مردم این منطقه بسیار خوش نام بود و با توجه به حساسیت شهرستان کازرون ناچار به انتخاب وی برای این ماموریت جدید شدیم.

دشمن به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در صحنه ها است

حبیبی بر جمععیت شهرستان مرودشت که یک درصد آن بصورت خواسته یا ناخواسته مرتکب جرم می شوند و از این یک درصد حدود ۷دهم درصد  افرادی هستند که عمدا مرتکب جرم می شوند تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه افراد همان کسانی هستند که به دنبال توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی در بین مردم و یا ارازل اوباش هستند گفت:نیروی انتظامی در برخورد با این قشر هیچ گونه تعارفی نداشته و محکم برخورد خواهد نمود تا دست آنان را از اجتماع کوتاه کند.

این مقام مسئول عنوان کرد:دشمن تمام فعالیت خود را بکار گرفته تا ترویج بی اخلاقی و بی ارزش کردن کرامت انسانی ما را مورد هدف قرار دهد.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: دشمنان انقلاب همواره برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال این هستند که حضور مردم در صحنه ها را کم رنگ کرده و مردم را از رهبری و خدمت گزاران به نظام دلسرد کنند.

همه نهاد‌های جامعه باید همکاری کنند تا آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد

وی با بیان اینکه حفظ حرمت مردم و تکریم ارباب‌رجوع در مراکز انتظامی از اهمیت بالایی برخوردار است افزود: نیروی انتظامی با افراد انگشت‌شماری که بخواهند به هر نحوی در جامعه ایجاد ناامنی کنند برابر قانون و به‌ شدت برخورد می‌کند.

حبیبی در ادامه آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه را یادآور شد و گفت: همه نهاد‌های جامعه باید همکاری کنند تا آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد و اقدامات پلیس در این خصوص به‌تنهایی نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.

سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب شد

فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر  از دستگاه قضایی شهرستان و اعضای شورای تامین در حمایت از مجموعه نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی تا جایی که مسئولیت دارد و تا پای جان از آرامش و امنیت مردم در جامعه دفاع می‌کند.

در پایان این مراسم، سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب و از تلاش‌های ارزنده سرهنگ اسماعیل زراعتیان تجلیل شد.

انتهای پیام/